Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Üniversiteli Gençler!
Üniversite sonrası akademik dünyaya karar kılmış,
Master ve/ya Doktora adayları!

Hayatınızı değiştirecek, kariyerinizi şekillendirecek,
Avusturya /Viyana Üniversitelerinde öğrenim görmeniz, akademik kariyerinizi yapmanız kesinlikle hayal değil!.

Bu hayalin nasıl gerçekleşeceğini, Avusturya / Viyana Üniversitelerinde okumak için neler gerektiğini www.nemceli.com sayfalarında ayrıntılı olarak bulacaksınız.

Avusturya'da üniversite yaşamınızı devam ettirmek için neler gerekli biliyor musunuz?

Türkiye'de istediğiniz üniversiteyi mi kazanamadınız!
Bir türlü istediğiniz Fakülte ya da Programa yerleşemediniz mi!
Hiç üzülmeyin!

Zira sizin için kabus gibi duran tüm bu olumsuzluklar,
çok daha mükemmelini bulacağınız Viyana Üniversiteleri için sadece bir ara aşama!

Kendinize yeni imkanlar ve şanslar açacak, en az iki yabancı dili (Almanca / İngilizce) mükemmel öğreneceğiniz ortamı Avusturya'da bulacaksınız.

Türkiye'den gelen öğrenciler için sadece yıllık 750,- € öğrenim ücretinin olduğu Avusturya üniversitelerinde dünyanın değişik coğrafyalarından gelen çok çeşitli kültürler armonisinde eğitim hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız, Avusturya tam size göre bir yer.

Avusturya denince akla elbette öncelikle başkent Viyana gelmektedir. Viyana'da başta Viyana Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi, Viyana Ekonomi Üniversitesi, Viyana Tıp Üniversitesi, Viyana Veterinerlik Üniversitesi, Viyana Ziraat Üniversitesi, Viyana Gösteri Sanatları ve Müzik Üniversitesi ve Viyana Uygulamalı Sanatlar Üniversitesi olmak üzere YÖK ve tüm dünya tarafından tanınan uzmanlık ve sanat üniversiteleri bulunmaktadır. Her biri Avrupa'nın ve dünyanın sayılı üniversitelerinden olan bu bu güzide Yüksek Öğrenim Kurumlarında okumak, master ve doktora yapmak sanılanın tersine hiç te zor değil.

Bunun için yerine getirmeniz gereken tek şart ÖSYM tarafndan herhangi bir devlet veya vakıf ( özel) üniversitesi, örgün öğretim proğramına yerleştirilme hakkına sahip olmanız veya mezun iseniz ALES sonucunuzun olması. Eğer bu şartları yerine getirebiliyorsanız; dünyanın sayılı güzelliklerine sahip , kültür, sanat ve fırsatlar şehrinde üniversite okuma, master ve/ya doktora yapma hakkına sahip olacaksınız demektir.

Ayrıca, Türkiye'de üniversiteyi bitirdikten sonra, ' Ne yapacağım?, Ne edeceğim? ' diye artık daha fazla dertlenmeyin. Size tüm dünya ölçeğinde iş imkanları açacak Viyana Üniversiteleri master ve doktora proğramları yelpazesi de çok geniş. Türkiye'de herhangi bir üniversitede okuyor / master veya doktora yapıyor olmanız Avusturya üniversitelerinden lisans, master ve/ya doktora kabul belgesi (akseptans) almanız için yeterli olacaktır.

Hukuk Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık!

Her Cuma ögleden sonra 14 ila 17 arası ücretsiz diğer günler ücretli olarak hukuk danışmanlığı yapılmaktadır.

Konular, boşanma, aile hukuku, evlat edinme, gayi menkul alım – satım, miras, evlenme, ceza hukuku, yurt dışı karar tanıtma, Belge tasdik

Konusunda uzman avukatlara aracılık ve tercümanlık hizmetleri

Lütfen bekleme süresini kısaltmak için randevu alınız.

İletişim için tıklayınız...

Vize İşlemleri

Avusturya devleti içinde vize uzatma, ilk başvuru gibi işlemlerde danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'den ve başka ülkelerden, kısa süreli ziyaretlerde bulunacaklar için turistik/ticari amaçlı Schengen vizesi konusunda danışmanlarımızın takibatında daha hızlı ve kesin sonuçlar alma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Ticari Danışmanlık

Firma kurulumu, teşvikler, Konsept hazırlama, kredi ve yardımlar, mali konular, iflas işlemleri...

Evlilik İşlemleri

Siz düğün hazırlığınızı yaparken biz resmi işlemlerinizi takip ediyoruz. Cuma günleri 14-17 arasi ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Avusturya vatandaşı ve türk vatandaşının evlenme işlemleri
Dosya hazırlama, gerekli çeviriler, randevu alınması, yeminli tercümanlık

Home Danışmanlık