Ücretsiz Danışmanlık

Eğitim, hukuk ve ticari konularda uzman personelimizden danışmanlık ve işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Salı günleri 14-17 arası danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. 

Uçak - Otobüs Biletleri

Türk Hava Yolları,  

Pegasus Airlines,

Avusturya Hava yolları ve

Onur Hava Yolları

başta olmak üzere tüm hava yolları ile uygun fiyat avantajlarını kullanarak, dünyanın her yerine rezervasyon ve bilet imkanı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

İletişim

Avusturya"da Eğitim

article1Türkiye’den veya Dünyanın neresinden olursa olsun Viyana Üniversitelerinin Türkiye’de YÖK tarafından tanınan herhangi birinde okumak , Master veya Doktora yapmak isteyen öğrencilere, öğrenci adaylarına veya Viyanada Almanca Dil Kurslarına katılmak isteyen her kesimden müşterilerimize kabul belgesi,

 Avusturya ülke olarak Avrupa Birliği içerisinde yaklaşık 8 milyonluk nüfusu ile ’’küçükler’’ arasında yer almasına rağmen gerek tarihi , sosyal ve siyasal gerekse de kültürel ve coğrafi konumu itibarı ile Avrupa Birliğinin merkezi devletlerinden birini oluşturmaktadır. Yerleşik Merkezi Avrupa kurgusunda sadece coğrafi konumu ile balkanlardan ve doğu Avrupa ülkelerinden Avrupaya giriş kapısı olmak ile yetinmemiş olan Avusturya, tarihi beş asrı geçen içerisinden pek çok bilim adamı ve kadını, sanatçı ve devlet adamı/kadınını çıkarmış Viyana Üniversitesi ile hem Avrupa Üniversite sistemi ve anlayışına hem de bütünüyle  Avrupa kültür, sosyal ve siyasal yaşamına çok önemli katkılarda bulunmuş bir ülkedir.

Devamını oku...

Yaz ucuslarınız için önemli uyarı

thy_ucak_bileti_satisi_3891Yazın yapacağınız uçuşlarda, sezon yoüun geçeceğinden dolayı, bagaj ve check in işlemlerinizi en az 2 saat öncesinden yapmanız gerekmektedir. Olası bir gecikme, hem uçağın geç kalkmasına neden olabilir, hemde yeriniz olsa dahi uçamama gibi bir tehlike ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 Şu anki teknolojik sistemle ayırca hemen hemen tüm hat uçuşları için ınternet üzerinden koltuk rezervasyonu mümkün olabilmektedir.

 İyi uçuşlar ve tatiller

 

 

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tarticle1ürkiye’den veya Dünyanın neresinden olursa olsun Viyana Üniversitelerinin Türkiye’de YÖK tarafından tanınan herhangi birinde okumak , Master veya Doktora yapmak isteyen öğrencilere, öğrenci adaylarına veya Viyanada Almanca Dil Kurslarına katılmak isteyen  her kesimden müşterilerimize kabul belgesi, Read More vize işlemleri, karşılama , kayıt ve yerleştirme hizmetleri sunmak. 
Danışmanlık Hizmetlerimizin ikinci ayağını ise kurumumuzun yerleşik olduğu Viyanada göçmenlerin önemli kısmını oluşturan Türkiye kökenli müşterilimize başta vize, yerleşim, iş hayatı , öğrenim / eğitim , tüm sosyal ve ekonomik hayatlarına ait geniş soru ve sorunlarına ayırdığımız hizmetler oluşturmaktadır.

Bu hizmetlerimizin ayrıntılı içeriği ve ücretleri hakkında daha yakın bilgi almak isteyenler telefon, fax, e-mail veya yazılı/sözlü sanal ortam iletişim imkanlarından herhangi birisi ile bizimle kontağa geçmeleri halinde kendilerine ayrıntılı bilgi verilecektir.